Den země

Dne 26. 4. 2024 proběhla na naší MŠ J. Jabůrkové výsadba stromu na školní zahradě.

Celý týden jsme se s dětmi věnovali vzdělávacímu tématu pod názvem DEN ZEMĚ. Vzdělávací nabídka tedy zahrnovala zejména takové činnosti, díky kterým jsme si připomněli, co je pro naši planetu Zemi přínosem a co naší planetě škodí. Jak můžeme pomoci tomu, aby se nám dobře na Zemi žilo i v budoucnosti? Co takhle zasadit strom, naučit se o něj starat tak, aby nám byl několik dalších let prospěšný!

Velké poděkování patří Technickým službám Otrokovice, díky kterým jsme mohli tuto akci zrealizovat. Nejen, že zajistily kompletní prostředky pro výsadbu stromu, poskytly nám spoustu rad, jak o strom pečovat, sami nám přišli díru na strom vykopat a především nám poskytly strom s názvem: Mišpule Německá a ta nám teď bude zdobit Palouček na školní zahradě. A jak se bude stromek jmenovat? No přeci Mišpulín.


Skip to content