Vánoční přání

Milé děti z mateřské školy Otrokovice a milý pedagogický tým a zaměstnanci MŠO,

vánoční čas je tu a s ním přichází příležitost vyjádřit vám naši vděčnost a poděkování za vaši neocenitelnou práci, kterou odvádíte každý den pro naše děti.

Přejeme vám, abyste v tento sváteční čas zažili nekonečnou radost, smích a štěstí. Ať se vám otevírají dveře do pohádkového světa plného zázraků a překvapení.

Přejeme vám, abyste ve svých srdíčkách nosili teplo rodiny a přátel. Ať vás obklopují lidé, které máte rádi a kteří vám dávají lásku a porozumění.

Přejeme vám, abyste se těšili z každého dne stráveného s našimi dětmi. Ať vás jejich úsměvy a pokroky naplňují radostí a hrdostí.

Přejeme vám, abyste vždy měli sílu snít a věřit v sebe. Ať vás provází odvaha a důvěra, která vám pomáhá dosáhnout všech vašich cílů.

Přejeme vám, abyste se naučili být laskaví a ohleduplní k druhým. Ať vás provází dobré srdce, které umí naslouchat a pomáhat těm, kteří to potřebují.

Přejeme vám, abyste měli krásné Vánoce plné lásky a štěstí. Ať vás obklopují vánoční stromky, dárky a sladkosti, které vám přinášejí radost.

Přejeme vám, abyste měli čas na odpočinek a načerpání nové energie.

Ať vás provází klid a harmonie, která vám pomáhá zvládat všechny výzvy.

Ať vánoční hvězda, která se září na obloze, vám přináší štěstí, zdraví a pohodu do vašich životů.

S láskou vám přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok !

Ředitelství MŠO


Skip to content